Witamy na naszej nowej stronie

  
   
  

 

W naszym zespole pracują doświadczeni praktycy. Posiadamy certyfikaty księgowe wydane przez Ministra Finansów Rzeczpospolitej Polskiej oraz niezbędne ubezpieczenia obowiązkowe i dodatkowe w celu zapewnienia naszym klientom jak najlepszego komfortu świadczenia usług. Cechuje nas profesjonalizm, kompleksowa obsługa, indywidualne podejście do klienta.

Każdy klient ma bezpośredni kontakt z osobą prowadzącą jego obsługę, z którą może omówić wszelkie problemy podatkowe i księgowe oraz uzyskać poradę. Ustalamy dogodne dla klienta godziny kontaktu z biurem.
 

 

Klientom naszego biura rachunkowego oferujemy umowy o charakterze stałym, ale także  realizujemy jednorazowe zlecenia na sprawdzenie księgowe dokumentów. Zdobyliśmy zaufanie sporej grupy stałych Klientów, z którymi współpracujemy od wielu lat.
 

 

Szanując czas naszych klientów zapewniamy dojazd do klienta oraz pełne reprezentowanie klienta przed urzędami, również podczas kontroli.
 

Jesteśmy zobowiązani zachować w tajemnicy fakty i informacje, z którymi zapoznajemy się w związku z wykonywaniem zawodu.
 
 


 
 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
 
Namysłów, ul. Partyzantów 1
tel. 77 410 59 59
e-mail: info@kiwbiurorachunkowe.pl